Bezpłatna aplikacja na smartfony n/t zatrudnienia cudzoziemców

Z wielką satysfakcją pragniemy Państwa poinformować, że od września 2016 r. działa bezpłatna i otwarta aplikacja na smartfony dla firm zatrudniających cudzoziemców w Polsce i dla firm delegujących Polaków oraz cudzoziemców za granicę.

Aplikacja działa na wszystkich smartfonach, tabletach etc. (IOS – iphone, ipad; android – smartfony firm innych niż apple).

Aplikacja dedykowana jest dla firm delegujących oraz dla firm zatrudniających cudzoziemców w Polsce i funkcjonuje w języku polskim.

Zawiera ona m.in. bieżące informacje n/t delegowania, nt. zmieniających się przepisów prawa, podatkowych i ubezpieczeniowych.

Aplikacja powstała dzięki staraniom i środkom finansowym Izby Pracodawców Polskich IPP, Europejskiej Federacji Pracodawców EEEV i Kancelarii Brighton&Wood. Operatorem aplikacji jest portal Delegowanie.pl.

Aplikacja jest otwarta i bezpłatna dla WSZYSTKICH.

Celem aplikacji jest wspieranie bezpiecznego, legalnego i zyskownego delegowania i zatrudnienia cudzoziemców przez polskie firmy.  

Korzystanie z aplikacji nie jest związane z żadnymi opłatami ani nie wymaga podawania jakichkolwiek danych. Jej ściągnięcie na smartfon trwa kilka sekund. Użytkownicy aplikacji otrzymują codziennie liczne pożyteczne informacje n/t delegowania za granicę.

Ściągnij aplikację:

 Google Play  AppStore